Моніторинг декларацій

Якщо ви ще не обрали свого лікаря, саме час це зробити. Адже трансформація системи охорони здоров’я триває, і все більше інструментів переходять в електронний формат.

Станом на 06.05.2021 р. 2, 16 млн. мешканців міста обрали свого лікаря та заключили з ним декларацію, що складає 81,13 % населення Харкова.

Список лікарів, у яких ще є вільні місця для заключення декларацій станом на 06.05.2021 рік

Нагадуємо, що заключити декларацію про вибір свого лікаря можливо з будь яким лікарем первинки Харкова в не залежності від місця прописки, проживання та ін.

Звертаємо Вашу увагу на оптимальну кількість декларацій!  Наказ МОЗУ № 503  визначає, що лікар може відмовитись підписувати декларацію з пацієнтом, якщо у лікаря уже є оптимальна кількість декларацій. Для терапевта – це 2000 декларацій,  сімейного лікаря – 1800, педіатра – 900.

Також тепер Ви можете знайти багато корисної інформації — від мапи медичних закладів певної території до вікової структури пацієнтів того чи іншого медичного закладу. Дані знаходяться у відкритому доступі на сайті Національної служби здоров’я України (НСЗУ) перейдіть за посиланням: НСЗУ – nszu.gov.ua

У цій системі відображаються всі лікарі, у яких є хоча б одна декларація. Ви можете перевірити, чи обраний Вами лікар може ще брати пацієнтів.

Для пацієнтів які вже обрали свого лікаря та підписали декларацію нагадуємо, що зараз працює online-сервіс  – www.Helsi.me, який забезпечує online-запис пацієнта медичного закладу на прийом до лікаря.