тут появится виджет

Відкриті дані

Публічна інформація у формі відкритих даних

Всі набори знеособлених відкритих даних Комунального некомерційного підприємства “Міська поліклініка №9” Харківської міської ради публікуються у Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та веб-порталі відкритих даних Харкова.

Комунальне некомерційне підприємство “Міська поліклініка №9″ Харківської міської ради оприлюднює відомості, що можуть сприяти підвищенню якості медичного обслуговування за програмою медичних гарантій,  володільцем яких вона є, з дотриманням вимог законодавства про захист персональних даних та щодо інформації з обмеженим доступом”. Це закріплено постановою КМУ від 21 серпня 2019 року №753.

Всі набори відкритих даних структуровані для машинної обробки. Частота оновлення кожного набору вказана на сторінці набору даних. На основі відкритих даних можна створювати різні додатки, сервіси, бізнес-моделі. Відкриті дані допомагають споживачам покращувати ефективність управлінських рішень на будь-якому рівні.

Перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних визначається постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 та постанови від 30.11.2016р.  № 867 “Деякі питання оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних”,  згідно переліку  Господарського кодексу України ч.8 ст.78.

Також на виконання наказів Міністерства охорони здоров’я України № 848 від 25.07.2017 року «Про здійснення заходів з контролю за надходженням і використанням благодійних пожертв у закладах охорони здоров’я»,   № 509 від 02.06.2016 року «Про здійснення заходів з контролю використання лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти», Постаови КМУ № 1622 від 16.12.2020 р. КНП “Міська поліклініка №9” Харківської міської ради оприлюднює  для відвідувачів сайту інформацію:

У подальшому розділ буде наповнюватися новою інформацією по мірі її створення.
Слідкуйте за оновленнями