Кабінет інфекційних захворювань

Одним із структурних підрозділів є кабінет інфекційних захворювань №409, який знаходиться на 4-му поверсі і займає 2 кабінети. Прийом дитячого і дорослого населення ведуть лікарі-інфекціоністи вищої категорії.

Кабінет №409 

Лікарі: Похил Світлана Вікторівна і Пыхтина Наталія Михайлівна кабінету ведуть роботу по виявленню, реєстрації і лікуванню хворих різними інфекційними і паразитарними хворобами, організовують проведення заходів в епідемічному вогнищі, проводять диспансерне спостереження за хронічними формами інфекційних хвороб, що перехворіли, страждали, а також за бактерио- і паразитоносіями, особами що приїхали з неблагополучний по особливо небезпечний інфекція країни (малярія, геморагічні лихоманки). Здійснюють консультативну допомогу в постановці діагнозу і тактиці терапії дільничним лікарям і лікарям інших спеціальностей.

Основними завданнями лікаря-інфекціоніста є проведення організаційно-методичної роботи і забезпечення кваліфікованої консультативної допомоги по ранньому виявленню і лікуванню хворих інфекційними і паразитарними захворюваннями, що мешкають в районі діяльності поліклініки серед дорослого і дитячого населення, а також робочих та службових прикріплених підприємств.

Робота лікаря здійснюється в тісному зв’язку з дільничними лікарями, лікарями інших спеціальностей, лікарями інфекційних стаціонарів, епідеміологами. Профілактика інфекційних хвороб, раннє їх виявлення, лікування і диспансеризація – це ланки єдиного ланцюга.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ЛІКАРІВ ДИВІТЬСЯ НА САЙТІ ПОЛІКЛІНІКИ.