Кабінет фізіотерапії та відновного лікування

У відділенні працює один лікар:

Фізіотерапевт Додонова Людмила Олександрівна, лікар вищої категорії, фізіотерапевт, лазеротерапевт, рефлексотерапевт; Тел. 725-56-22;

Три  медсестри фізіотерапії (вищій категорії); чотири масажисти; один інструктор ЛФК (вищій категорії).

Відділення складається з наступних підрозділів:

  • фізіотерапевтичні кабінети (електролікування, Увч-терапії, магнито- і ультразвукової терапії, світлолікування, парафінотерапії, інгаляційної і небулайзеротерапии);
  • зал лікувальної фізкультури і кабінет механотерапії;
  • кабінети масажу (дитячий та дорослий);
  • кабінет рефлексотерапії і лазеротерапії;
  • водолікування – душ шарко.

Фізіотерапевтичне лікування є хорошим доповненням до медикаментозного лікування, а іноді і основним лікуванням багатьох захворювань, особливо захворювань хребта, опорно-рухового апарату, органів дихання і інших. У кабінеті фізіотерапії та відновного лікування працює лікар фізіотерапевт, який призначить вам оптимальний курс процедур з лікувальною, профілактичною та реабілітаційною метою.

Кабінет лікувальної фізкультури : зайняття проводяться в оснащеному залі, як при захворюваннях (органів дихання, кровообігу, опорно-рухового апарату), так і з метою профілактики, а також проводиться розробка суглобів при їх патології. По напряму лікаря-гінеколога проходять зайняття вагітні (до 30 тижнів вагітності).

У комфортабельній палаті лікар-рефлексотерапевт проводить лікування пацієнтам різними методами впливу іглорефлексотерапії, точковий масаж, поверхнева голкотерапія, аурикулотерапия, припікання. Рефлексотерапія є додатковим методом лікування захворювань нервової системи, серцево- судинної, ендокринної системи, внутрішніх органів. Лікар-рефлексотерапевт веде прийом в 613 кабінеті.

У відділенні функціонує лазерний апарат АЛОУ- 2. Процедура “лазеротерапії” робить той, що знеболює, протизапальний, протинабряковий ефекти. Використовується в дерматології, при ЛОР- патології, захворюваннях опорно-рухового апарату, при шпорах п’ят, в неврології.

Використовйте наші послуги як варіант санаторію біля будинку!


ХМАПО

Доцент кафедри неврології ХМАПО Коренев С.М. проводить мануальну терапію в кабінеті № 606.