• Головна
  • Інформація для батьків – «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування»

Інформація для батьків – «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування»

Найкращим харчуванням для дитини у перші два роки життя є молоко матері, що містить поживні речовини, необхідні дитині. Повністю підтримуючи ідею про користь грудного вигодовування, КП “Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування”. вже  дуже довго піклується про те, аби діти, які з деяких причин не можуть продовжувати грудне вигодовування, отримували якісне дитяче харчування.


Чи не багато харків’ян знають, що на території Харкова з 1978 року успішно працює КП “Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування”.  Продукція молочної кухні видається в спеціальних пунктах видачі, рівномірно розподілених по Харкову і області. Таких пунктів видачі по місту більш 85. Так, в звичайні супермаркети продукція комунального підприємства не надходить – термін зберігання натурального сирка або сметанки становить всього до півтори доби, що підкреслює відсутність в їх складі будь-яких консервантів або барвників.

КП “Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування” є виробником екологічно чистого дитячого харчування для дітей раннього віку. Мало хто знає, що продукція молочної кухні в звичайні супермаркети не надходить – терміни зберігання продукції коливаються від 24 годин до 48 годин. Це свідчить, що вся продукція виготовляється з натуральної сировини без харчових добавок (консервантів, загусників, барвників).

Більш детальна інформація доступна на офіційному сайті КП “Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування”