Skip to main content

Профспілковий комітет


Профспілкова організація КНП “МП № 9” ХМР – одна з найбільш численних і авторитетних серед первинних організацій, що входять в Харківську обласну організацію профспілки працівників охорони здоров’я. У її складі лікарі, медичні сестри, співробітники медустанови. Багато хто з них успішно поєднує професійну і громадську діяльність, будучи обраним до складу профкому медустанови.

Склад профспілкового комітету :

Риженкова І.М.

голова профкому, Завідувач Рентгенологічним відділенням, лікар-рентгенолог

Матвиєнко Т.І.

бухгалтер профкому на громадських засадах, бухгалтер поліклініки

Рижова М.Д.

член профкому, економіст

Баженова Т.І.

член профкому, інженер по охороні праці

Комісія профкому :

Комісія з культурно-масової і фізкультурної роботи (голова комісії Матвієнко Т.І., бухгалтер)

Комісія з роботи з молоддю, дітьми і підлітками (голова комісії – Риженкова І.Н., лікар-рентгенолог)

Комісія з охорони праці і техніки безпеки співробітників (голова комісії Баженова Т.І., інженер по охороні праці)

Комісія з соціальної і культурної роботи (голова комісії – Рижова М.Д.)

Ревізійна комісія (голова комісії – Колинюк О.С., медсестра ЦСВ)

Колективний договір – надійний механізм захисту трудових, соціально-економічних прав і інтересів.

Профспілковий комітет, його комісії націлені на проведення роботи по захисту економічних і соціальних інтересів членів профспілки. Найбільш важливою складовою соціально-правової роботи є розробка і укладення колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом, а також здійснення контролю за її виконанням.

Цей важливий нормативно-правовий документ був поміщений в колектив поліклініки №9 в 2020 році. У нім не лише уточнюються окремі положення трудового законодавства, але і включені додаткові пільги і гарантії працівників.

Лист-вдячність підписане головою обласного комітету Благовєщенськю А.В., адресовано головному лікареві КНП “МП №9” ХМР О.Ф.Амеліну, в якому відмічений його вклад у вдосконалення соціального діалогу первинною профспілковою організацією і підвищення ролі колективного договору як надійного механізму захисту трудових, соціально-економічних прав і інтересів працюючих. За активну участь в профспілковій роботі і багаторічну працю голова профспілкового комітету Назаренко О.А. і бухгалтер профкому на громадських засадах Матвієнко Т.І. нагороджені почесними грамотами головою об’єднання проф. організацій Харківської обл. С.А.Тесленко, головою обласного комітету А.В. Благовєщенськю, головою райкому профспілки О.Ф.Михайлютою.

Колектив поліклініки живе дружною сім’єю

Организация і участь в масових досугових заходах – одно з найбільш помітних напрямів в роботі профспілкової організації. Спільно з адміністрацією, радою медичних сестер проводяться святкові заходи, приурочені до календарних дат, професійних свят, – до Дня медичного працівника і Дню медичної сестри, нагороджуються члени профспілки, що найбільш відрізнилися, двічі в рік організовуються екскурсії. Стало традиційним вшановування ветеранів Великої Вітчизняної війни – колишніх співробітників поліклініки і учасників ліквідації аварії ЧАЕС. Виявляється матеріальна допомога особливо нужденним членам профспілки. Профспілковий комітет надає подарунки і квитки на новорічні свята і театральні вистави для дітей співробітників.

У поліклініці проходять творчі зустрічі з творчими колективами, діячами культури і мистецтва Харкова.

Отримуються квитки на спектаклі, концерти. Співробітники поліклініки беруть активну участь в спартакіадах, обласних художніх конкурсах, де займають призові місця.