Skip to main content

Денний стаціонар

Денний стаціонар КНП “Міська поліклініка № 9” розрахований на 30 профільних ліжок в одну зміну. У структурі денного стаціонару є ліжка терапевтичного, неврологічного, хірургічного і отоларингологічного профілів. Тут щорічно проходять лікування близько 2000 пацієнтів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Завідувачка денним стаціонаром лікар-терапевт – Євсєєва Ольга Яківна

№ кабінета701 – сьомий поверх  (вул.Роганська 130А, КНП “МП№9” ХМР)

Стаж роботи за фахом: 37 років
Кваліфікаційна категорія: вища

Графік роботи:
переглянути на сайті поліклініки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Лікар-терапевт – Тімофєєв Денис Едуардович

№ кабінета701 – сьомий поверх  (вул.Роганська 130А, КНП “МП№9” ХМР)

Стаж роботи за фахом: 20 років
Кваліфікаційна категоріяперша

Графік роботи:
переглянути на сайті поліклініки

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Графік роботи денного стаціонару з 9: 00 до 12:00 години

Пацієнти обстежуються в лабораторії поліклініки, проходять УЗІ, ЕКГ, РЕГ, РВГ, ретгеновское обстеження. Пацієнти проходять лікування у відділенні відновного лікування. Хворі легкої і середньої тяжкості перебігу захворювання поступають в денний стаціонар по напряму сімейних лікарів, невропатологів, хірургів, отолярингологов і інших фахівців.

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК: 725-56-24

 

Договір КНП “Міська поліклініка №9” ХМР з Національною службою здоров’я №_0340-E124-P000 – АМБУЛАТОРНА ВТОРИННА МЕДИЧНА ДОПОМОГА ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ (01.01.2024 до 31.12.2024)